Імплантація зубів
Імплантація зубів - це найкраще рішення для відновлення втраченого зуба!
Імплантат являє собою титанове тіло, яке фіксується в кістки щелепи, і заміщає собою коріння втрачених зубів, дозволяючи згодом провести відновлення зубного ряду. Наш організм не помічає титан, тому кісткова тканина проростає в мікропори імплантату, за рахунок чого і відбувається «приживлення» або по-науковому «Остеоінтеграція».

У світі зареєстровано близько 2000 компаній, які надають зубні імпланти, Наша клініка працює з трьома категоріями імплантатів:

1) "Bauers Implant" - це імпланти європейської якості й завдяки тому, що вони виробляються в Україні – вони більш доступні закордонних аналогів. Вартість постановки такого імплантату у нас становить 190 Євро.
2) Osstem – імплантати, які виробляються в Південній Кореї. Компанія займає п'яту сходинку у всесвітньому рейтингу компаній-виробників імплантів, що говорить про високу якість і популярність серед лікарів усього світу. Його вартість - 280 Євро.
3) Straumann – компанія заснована 1954 році у Швейцарії, що стоїть біля витоків імплантології. Світовий лідер серед виробників імплантів. Постановка імпланта преміум якості у нас коштує 500 євро.
На фото - заміщення двох втрачених зубів імплантами
Для постановки імплантату в заплановане положення ми найчастіше використовуємо навігаційний шаблон-це капа яка не дозволяє доктору зміститися ні на один міліметр в сторону, а це дуже важливо, коли працюєш поблизу нерва або гайморової пазухи.

Вартість навігаційного хірургічного шаблону залежить від вибору імпланта і їх кількості і в середньому становить 130 євро.

Для постановки імпланта необхідні умови, а саме – достатній обсяг кісткової тканини і ясен. У випадках, коли умов недостатньо - необхідна процедура з нарощування кістки або ясен (аугментація). Вартість цієї процедури дуже сильно варіюється і залежить від обсягу, який необхідно додати до обраної методики аугментації. Вартість становить від 100 до 300 євро.
Записатися на прийом
Залиште свої дані і наші фахівці зв'яжуться з Вами
в найкоротші терміни.