Вініри - рекомендації та встановлення
Вініри - керамічні накладки, що заміщають зовнішній шар зубів

Вінір - це міцна керамічна пластинка маленької товщини (від 0,2 мм), яка фіксується на передній поверхні зуба, відновлюючи його натуральну формуі виконуючи естетичну функцію.

У пацієнтів після встановлення вінірів змінюється якість життя в кращу сторону, люди набувають впевненості в собі і частіше посміхаються!

Показання до виготовлення вінірів:
  • Щілини і проміжки між зубами (діастеми і треми)
  • Порушена форма зуба
  • Тріщини і відколи емалі
  • Зміна кольору зуба
  • Естетичні побажання пацієнта
Найпоширеніше питання, яким задаються пацієнти - необхідність спилювання зуба перед встановленням вініра і наскільки дана процедура шкідлива для здоров'я зубів?

Бувають ситуації, коли для установки вінірів нема потреби обточувати зуби (наприклад, маленькі або стерті зуби або великі проміжки між зубами). У таких випадках досить контурувати зуби для визначення меж вініра. Звичайно, якщо перед установкою вініра зуб був зашліфований, то зняти вінір вже не можливо.

Але в нашій клініці є можливість виготовити тимчасові вініри (500-700 грн за одиницю) без будь-якого втручання в цілісність зубів, які, можна в будь-який момент зняти без шкоди для емалі. Це так званий "тест драйв посмішки".

Вартість одного повноцінного вініра 5000-7000грн. Дізнатися про них детальніше ви можете на безкоштовній консультації, записавшись за телефоном + 380500230145

на фото видно кардинальне перетворення посмішки за допомогою вінірів
Записатися на прийом
Залиште свої дані і наші фахівці зв'яжуться з Вами
в найкоротші терміни.