Як проводиться відбілювання зубів в стоматології?
Відбілювання зубів - це освітлення і вирівнювання тону зубної емалі, видалення пігментів з верхнього шару дентину.

"ВІДБІЛЮВАННЯ ЗУБІВ ШКОДИТЬ ЕМАЛІ!"- така помилка має місце, так як застарілі методи відбілювання могли викликати чутливість, а використання непрофесійних засобів, які можна придбати на «AliExpress» дійсно приводили до видалення деяких зубів.
Професійне відбілювання зубів - це процедура спрямована на зміну кольору зуба за допомогою нешкідливих для здоров'я відбілюючих гелів.

Відбілити зуби можна двома способами: клінічне відбілювання і домашнє відбілювання.

Показання до відбілювання:
  • Естетичні переваги
  • Вікове потемніння кольору зубів
  • Флюороз (плями на зубах)
  • Потемніння зуба в результаті видалення нерва

Клінічне відбілювання полягає в тому, що лікар наносить на зуби спеціальний відбілюючий гель і активує його за допомогою ультрафіолетового світла протягом 15-20 хвилин і повторює процедуру три рази. Вартість - 3000 грн

Домашнє відбілювання полягає в тому, що доктор виготовляє пацієнтові капи на зуби, в які наноситься відбілюючий гель, і пацієнт носить капу щодня протягом 20-40 хвилин в залежності від концентрації гелю та індивідуальних особливостей. Терміни такого відбілювання зазвичай складають 10-14 днів. Вартість капи 2000 грн + гелю 2500 грн

Максимального і довгострокового ефекту можна досягти комбінацією клінічного і домашнього відбілювання.
Після відбілювання рекомендується провести процедуру ремінералізації зубів для зміцнення емалі й зниження чутливості. Звичайно ж, для закріплення результату, перший час необхідно дотримуватися білої дієти, 3 дні не вживати ніяких продуктів які можуть забарвити зуби, в тому числі кава, сигарети, газовані напої, ягоди і т.д. Процедура в нашій клініці коштує 3000 грн.

Щоб лікар допоміг вам підібрати правильний спосіб - запишіться на безкоштовну консультацію за телефоном +380500230145
Різниця до і після відбілювання
Записатися на прийом
Залиште свої дані та наші фахівці зв'яжуться з Вами
в найкоротші терміни.