Пн - Вс: 9:00-21:00

Стоматолог Ігор Шапаренко

Шапаренко Ігор: Приклади робіт

Шапаренко Ігор – це лікар стоматолог терапевт, ендодонтист та ортопед, який закінчив Українську медичну стоматологічну академію в 2018 році. Після закінчення академії, він пройшов інтернатуру в НМУ імені О.О. Богомольця, яку успішно завершив у 2020 році. З 2018 року він практикує як стоматолог в приватних клініках.

Шапаренко Ігор є експертом у роботі з мікроскопом, що дозволяє проводити більш точні та ефективні операції в стоматології. Він має досвід у лікуванні карієсу та запальних захворювань зубів, а також у проведенні реставраційних та протезних робіт.

Як ендодонтист, Шапаренко Ігор має досвід у лікуванні хвороб кореневих каналів зубів, що дозволяє зберегти зуб та уникнути його видалення. Він також є ортопедом, тобто спеціалістом у відновленні зубів та їх функції, зокрема проводить реставраційні та протезні роботи.

Загалом, Шапаренко Ігор є досвідченим та кваліфікованим лікарем, який забезпечує своїм пацієнтам високоякісні стоматологічні послуги.

Приклад з кістою

Boris Pre Op Шапаренко Ігор

На рентгені видно кісту великих розмірів, через яку почалось розсмоктування кореня.

На наступному знімку, через рік після переліковування кореневих каналів з мікроскопом, видно повне заживлення, тобто регенерація кісткової тканини.

Boris-Post-op-1Y

Запальний процес

В цьому випадку також видно об’ємний запальний процес біля кореня зуба, але ми знаємо причину і як її позбавитись.

Результат через пів року на наступному рентгені:

Post op 1Y Шапаренко Ігор

Інфікування системи каналів

PreOp36

На даному рентгенологічному досліджені ми бачимо зламаний інструмент в кореневому каналі і відповідно, запальний процес навколо цього кореня, що свідчить про інфікування системи каналів.

Але завдяки навичкам лікаря та за допомогою операційного мікроскопа, уламок вдалося вилучити, канал якісно перепломбувати і ми отримали гарні віддалені результати, і зуб, який міг опинитися під загрозою видалення, буде ще довго слугувати.

1YearLeter Шапаренко Ігор

Заміна пломби

Заміна пломби 01

В даному випадку ми бачимо старі пломби, які не відповідають вимогам, та стару коронку, яка не відновлює анатомію зуба і навколо неї накопичується їжа. Це було виправлено. Результат на наступному фото.

Заміна Пломби 02

Шапаренко Ігор: сертифікати

 

 United Dental Forum Шапаренко Ігор  Передбачувана Бокова Реставрація Шапаренко Ігор

Asset_9

Записатися на прийом

Залиште свої дані і наші фахівці зв’яжуться з Вами в найкоротші терміни.