Реставрація зубів
Реставрація зубів - це можливість змінити форму і розміри, приховати тріщини, відколи, щілини, жовтий відтінок.
Карієс - це процес руйнування твердих тканин зуба внаслідок впливу кислот, що виділяються мікроорганізмами в результаті їх життєдіяльності.

У м'якому зубному нальоті знаходяться залишки їжі, які є сприятливим середовищем для розвитку бактерій. Якщо його не вичищати, то рано чи пізно карієс вразить ваші зуби.
Так само карієс має властивість розвиватися під старими або неякісними пломбами
Карієс і його ускладнення є найчастішою причиною втрати зубів.

Лікування карієсу полягає в тому, що лікар повинен видалити всі інфіковані, розм'якшені тканини, при цьому максимально зберегти здорову емаль і дентин. З цією метою в нашій клініці використовується операційний мікроскоп, під збільшенням якого чітко видно кожен шар тканин.

Після очищення зуба від каріозних тканин завдання стоїть відновити анатомію, а відповідно функцію та естетику зуба. Це можна зробити двома методами:

Перший метод: пряма реставрація зуба - це те, що в народі звикли називати пломба. Виготовляється з фотополімерного композитного матеріалу безпосередньо в порожнині рота в один візит.
Вартість прямої реставрації залежить від кількості поверхонь зуба, уражених карієсом. Якщо карієс знаходиться тільки на жувальній поверхні вартість такої пломби в нашій клініці 1000 грн.
Якщо ж процес розташовується між двома зубами, це говорить про те, що на кожному зубі потрібно пломбувати по дві поверхні, з відновленням контактних стінок зуба. Відповідно завдання лікаря ускладнюється. Така реставрація коштує 1500 грн за один зуб.

Другий метод: непряма (або лабораторного виготовлення) реставрація. Такі реставрації мають назву "накладка". В такому випадку, лікар після очищення зуба від карієсу знімає відбитки та передає їх в зуботехнічну лабораторію, а зуб закриває тимчасовою пломбою. Зубний технік, за індивідуальними параметрами виготовляє накладку з чистої кераміки. Вартість такої конструкції 5000-7000 грн.

Переваги керамічних накладок:

- Накладку можна виготовити в тих випадках, коли пломбою зуб немає можливості відновити
- Кераміка міцніше композиту, відповідно термін служби довше, ніж у пломби
- Точніше відновлює анатомію зуба, відповідно збільшує якість жування
- Естетичніше ніж пломба
- Імовірність того що під накладкою буде розвиватися карієс менше, ніж під пломбою


Карієс найчастіше розвивається безболісно, в деяких випадках уражений зуб може реагувати на солодке, кисле, холод. Зовні зуб може виглядати цілим, але всередині зуба розвиватися каріозна порожнина, про яку ви дізнаєтеся або коли зуб через цю порожнини ослабне і сколеться або коли бактерії дійдуть до нерва (пульпа зуба) в такому випадку ви будете відчувати болі різної інтенсивності в залежності від індивідуальних особливостей.
Якщо вчасно не звернутися за стоматологічною допомогою, то діагноз буде звучати "пульпіт"

Приклад нашої роботи методом прямої реставрації:
.
Записатися на прийом
Залиште свої дані і наші фахівці зв'яжуться з Вами
в найкоротші терміни.