Пн - Вс: 9:00-21:00

Лікування пульпіту

Пульпіт – швидке та якісне лікування у нас в стоматології

Пульпа – це орган, що складається з великої кількості нервових закінчень, кровоносних та лімфатичних судин, що знаходиться в порожнині зуба. У народі його називають «нерв» Коли мікроорганізми з каріозної порожнини інфікують «нерв», виникає захворювання під назвою «Пульпіт».

Причини виникнення

Зуб, уражений пульпітом, гостро реагує на всі подразники: холодне та гаряче, кисле та солодке, повітря та воду. Крім цих факторів, зуб ниє вечорами та іноді пацієнти прокидаються вночі від болю. У таких випадках стоматологи змушені провести процедуру видалення нерва з подальшим пломбуванням кореневих каналів. Мета цієї процедури полягає у видаленні бактерій із зуба та герметичного пломбування кореневих каналів, для того, щоб після бактерії з порожнини рота повторно не інфікували зуб.

Деталі захворювання

Пульпіт необхідно лікувати як найшвидше, вартість даної процедури у нашій клініці від 1000 грн за один кореневий канал. Кількість каналів залежить від зуба. У передніх зубах одним каналом, хоча у нижніх часто зустрічається по два. У премолярах зазвичай два канали, але трапляються одно- і триканальні премоляри. Моляри мають три-чотири канали, тому їхнє лікування складніше і займає більше часу, ніж лікування інших зубів. Якщо при лікуванні пульпіту було пропущено один або кілька кореневих каналів, то залишки тканин будуть відмінним будинком для бактерій, і надалі це призведе до загострення періодонтиту.

Щоб бути впевненим, що ми визначили точну кількість каналів у зубі, рекомендується зробити 3D-діагностику – комп’ютерну томографію зубів. А так само, з метою збільшити якість лікування, у нашій клініці дана процедура проводиться з використанням спеціального мікроскопа, збільшення якого дозволяє розглянути навіть найтонші канали. Зуб, в якому видалений нерв, стає більш крихким, ніж живий і ймовірність його сколу в рази вища, і для запобігання таким ситуаціям, ми рекомендуємо зуби, в яких запломбовані канали, покривати штучними коронками.

Якщо ж вчасно не звернеться за допомогою, або звернеться, але до лікаря, який не є фахівцем у даній сфері стоматології, який застосовує науково необґрунтовані методи лікування, то бактерії можуть колонізуватися у кореневих каналах. Тоді запалення перейде в тканини, що оточують зуб. Діагноз звучатиме «Періодонтит».

pulpit futurum dentistry

На цьому знімку ми бачимо, як пломба тісно межує з нервом. Відповідно пацієнта турбують болі, що говорить про те, що нерв запалений.

futurum dentistry Пульпіт

Цей знімок зроблено відразу після пломбування каналів. Ми бачимо щільну обтурацію кореневих каналів у всій довжині, що мінімізує ризик інфікування стінок зуба.

Asset_9

Записатися на прийом

Залиште свої дані і наші фахівці зв’яжуться з Вами в найкоротші терміни.