Лікування пульпіту

Швидке і якісне лікування пульпіту у нас в стоматології
Пульпа - це орган, що складається з великої кількості нервових закінчень, кровоносних і лімфатичних судин, який знаходиться в порожнині зуба. У народі його називають «нерв»
Коли мікроорганізми з каріозної порожнини інфікують "нерв" виникає захворювання під назвою "пульпіт".

Зуб, уражений пульпітом, гостро реагує на всі подразники: холодне і гаряче, кисле і солодке, повітря і воду. Крім цих факторів зуб ниє вечорами та іноді пацієнти прокидаються вночі від болю. У таких випадках стоматологи змушені провести процедуру видалення нерва з подальшим пломбуванням кореневих каналів. Мета цієї процедури полягає у видаленні бактерій з зуба і герметичне пломбування кореневих каналів, для того що б надалі бактерії з порожнини рота повторно не інфікували зуб.

Вартість даної процедури в нашій клініці 1000 грн за один кореневий канал. А кількість каналів залежить від зуба. У передніх зубах по одному каналу, хоча в нижніх часто зустрічається по два. У премолярах зазвичай два канали, але зустрічаються і одно - і трьох канальні премоляри. Моляри мають три-чотири канали, тому їх лікування складніше і займає більше часу, ніж лікування інших зубів.

Якщо при лікуванні пульпіту було пропущено один або кілька кореневих каналів, то залишки тканин будуть служити відмінним домом для бактерій, і надалі це призведе до загострення періодонтиту.

Щоб бути впевненим, що ми визначили точну кількість каналів в зубі, рекомендується зробити 3D-діагностику – «Комп'ютерну томографію зубів». А так само, з метою збільшити якість лікування, в нашій клініці дана процедура проводиться з використанням спеціального мікроскопа, збільшення якого дозволяє розгледіти навіть найтонші канали. Зуб, в якому видалений нерв, стає більш крихким, ніж живий і ймовірність його відколу в рази вище, і для запобігання таких ситуацій, ми рекомендуємо зуби, в яких запломбовані канали, покривати штучними коронками.

Якщо ж вчасно не звернеться за допомогою, або звернеться, але до лікаря, який не є фахівцем в даній сфері стоматології, який застосовує науково необґрунтовані методи лікування, то бактерії можуть колонізуватися в кореневих каналах і запалення тоді перейде в тканини навколишніх зубів. Діагноз буде звучати "періодонтит".


На цьому знімку ми бачимо як пломба тісно межує з нервом, відповідно пацієнта турбують болі, що говорить про те, що нерв запалений.
цей знімок зроблений відразу після пломбування каналів. Ми бачимо щільну обтурацію кореневих каналів по всій довжині, що мінімізує ризик інфікування стінок зуба
Записатися на прийом
Залиште свої дані і наші фахівці зв'яжуться з Вами
в найкоротші терміни.