Ортодонтія
Ортодонтія - наука про вирівнювання зубів
У багатьох людей на різних етапах розвитку зубо-щелепної системи виникають ситуації, через які зуби можуть прорізуватися в неправильному положенні. Це можуть бути генетичні фактори, шкідливі звички, раніше або пізніше видалення молочних зубів, відсутність носового дихання через аденоїдів або поліпів, неправильне прорізування зубів мудрості.

Це далеко не весь перелік причин, які можуть викликати аномалії прикусу або неправильне розташування окремих зубів, що в майбутньому позначиться на якості жування, викличе ускладнення при гігієнічних процедурах або відіб'ється на естетиці при посмішці та розмові.

Найчастіше для вирівнювання зубів використовуються брекет системи. Це системи замків, які кріпляться до кожного зуба і зв'язуються разом спеціальною дугою, яка вирівнює зуби, виставляючи їх на правильне місце.

Брекети мають кілька різновидів, і підбираються індивідуально кожному пацієнту за допомогою додаткових досліджень і вивчення ситуації, яка склалася у пацієнта. Крім брекет систем ще використовуються прозорі капи-елайнери або ортодонтичні пластини, але є випадки, коли той чи інший метод не ефективний.

Показання до ортодонтичного лікування:

  • Порушення прикусу (неправильне співвідношення між нижньою і верхньою щелепою)
  • Наявність проміжків між зубами
  • Зуб або група зубів виступають із зубної дуги
  • Зуби повернені навколо своєї осі або накладаються один на одного
  • Після видалення зуба, сусідні зуби змістилися в його бік (феномен Попова-Годона.)


Два фото зроблені до і після носіння брекетів. В даному випадку термін лікування склав один рік
Вартість лікування і детальний план можна обговорити на консультації у ортодонта. Вартість консультації 300 грн. Для запису телефонуйте + 380500230145
Записатись на прийом
Залиште свої дані і наші фахівці зв'яжуться з Вами
в найкоротші терміни.