Що таке змішаний зубний пробор? Етап, коли в роті є комбінація як молочних, так і постійних зубів, називається змішаними зубами. Носіння брекетів на цьому етапі вирішує такі проблеми:
- Порушення росту щелеп на цьому етапі можна виправити неінвазивним способом, який пізніше може вимагати хірургічної корекції.
- Лікування кривих зубів. Це потрібно лікувати на ранній стадії, інакше така процедура може вплинути на психологію дитини.
У якому віці краще ставити брекети? Для кожного цей вік індивідуальний. Ортодонтичне лікування можна починати з 7 років, верхньої межі віку не існує.
Якщо у вас гарний стан ротової порожнини і тверді зуби, ви можете встановити брекети в будь-якому віці.
Сьогодні крихітні брекети встановлюються на передню поверхню зуба і виготовляються з металу або кераміки. Вони кріпляться до передньої поверхні зуба за допомогою клейоподібного матеріалу, а на задніх зубах можна використовувати металеві стрічки. Дроти дуги розміщені всередині брекетів і виготовлені з нікель-титанового матеріалу, що активується при нагріванні, може нагріватися через температуру в роті, що дозволить чинити постійний тиск на зуби, а також дроти дуги піддаються коригується в кабінеті ортодонта.
Догляд за ротовою порожниною - Чистіть зуби щіткою і ниткою двічі на день, щоб зберегти ваші зуби здоровими. Здорові зуби краще реагують на лікування.
- Вчасно відвідуйте свого стоматолога для подальших перевірок.
- Будьте терплячі. Тривалість лікування може змінюватися в залежності від піддатливості ваших зубів лікуванню.
Що не варто робити з брекетами: - Намагайтеся уникати липкої їжі, наприклад жувальні гумки або карамельні цукерки.
- При заняттях спортом та професійних тренуваннях варто надягати капу.
- Вживайте напої з низьким вмістом цукру, обмежте вживання газованих напоїв (не більше однієї бутики на тиждень)
- Чистіть зуби щіткою після кожного прийому їжі і ніколи не допускайте, щоб їжа застрягла на брекетах.
- Не жуйте тверду їжу та лід.
- Не гризти нігті.
- Не забувайте використовувати зубну нитку.
- Регулярно відвідуйте свого стоматолога для огляду та корекції.
Як зберегти посмішку після зняття брекетів?Після того, як ваш ортодонт визначить, що брекети можна зняти, дуже важливо, носити фіксатор (пластмасовий пристрій) вдень або вночі, в залежності від рекомендації лікаря.
Фіксатор можна очистити теплою водою або зубною пастою за допомогою щіткою після того, як ви його одягнете, а також перед тим, як помістити його до пластмасового контейнеру для зберігання.
Витратьте час на ортодонтичне лікування та пишайтеся своєю посмішкою!Вартість лікування і детальний план можна обговорити на консультації у ортодонта. Вартість консультації 300 грн. Для запису телефонуйте + 380500230145