Пн - Вс: 9:00-21:00

Цифрове планування та навігаційна хірургія

Хірургічний шаблон для навігаційної хірургії

З втратою зубів, з часом, у місцях видалення через припинення жувального навантаження на щелепи неминуче відбувається атрофія кісткової тканини. Для успішної інтеграції імплантату в щелепу і його необхідної післяопераційної стійкості, що дає змогу витримувати необхідне зусилля, яке виникає під час пережовування їжі протягом усього терміну експлуатації, необхідно мати достатній обсяг кісткової тканини та виконати правильне розміщення імпланта\імплантатів у кісткову тканину.

хірургічний шаблон

Відповідно, для успішної операції з імплантації можуть знадобитися такі процедури, як кісткова пластика\синус-ліфтинг, що дають змогу наростити необхідний обсяг кісткової тканини. Але для успішної інтеграції (приживлення імпланта “гвинта”), швидкого післяопераційного відновлення і правильного розподілу навантаження, успішного протезування зубними коронками (металокераміка, безметалеві коронки) та подальшої тривалої експлуатації важливо правильно розрахувати, змоделювати та встановити імплантати в щелепу з хірургічною точністю.

Для цього використовують хірургічні імплантаційні шаблони

Чому для проведення імплантації, особливо беззубої щелепи, на кшталт: імплантація “all on 4” (все на чотирьох) та імплантація “all on 6” (все на шести) потрібна гранична точність і технологічність? Що більше зубів у щелепі відсутня, то менше орієнтирів для хірурга. Тим більше виправданий і необхідний шаблон для імплантації.

Імплантолог, провівши комп’ютерне моделювання і необхідні для імплантації в конкретному випадку розрахунки, робить замовлення імплантаційного шаблону в зуботехнічній лабораторії.

Хірургічний шаблон для навігаційної хірургії

Інструмент виготовляється зубним техніком із застосуванням технологій комп’ютерного моделювання. Навігаційний шаблон незамінний під час проведення імплантації у пацієнтів з частковою і повною адентією (відсутністю зубів). Використовується для точного встановлення імплантів відповідно до розробленого плану імплантації. У конструкцію шаблону входять металеві напрямні, через які проводиться встановлення імплантатів.

Які переваги у використанні хірургічних шаблонів?

  • Безпрецедентна точність встановлення імплантатів. Імплантати встановлюються з точністю до 0.1 мм.
  • Максимальне збереження анатомічних структур порожнини рота.
  • Операція менш інвазивна (менше ушкоджень\втручань), менший ризик виникнення набряку і менші терміни загоєння після операції.
  • Зведення можливості помилки в ході операції до мінімуму і можливість дати розширену гарантію на імплантацію.

навігаційна хірургія

Які недоліки застосування хірургічних імплантаційних шаблонів?

  • Додаткові витрати на розрахунок і виробництво шаблону, збільшення вартості відновлення зубів.
  • Потрібен додатковий час на виробництво шаблону (зазвичай 3-7 днів), загальні терміни відновлення зубів можуть бути трохи збільшені.

Хірургічний шаблон: етапи виготовлення та імплантації

  1. Виконується 3D Комп’ютерна Томографія щелепи.
  2. Проводиться сканування щелеп, для отримання 3D моделей ваших зубів.
  3. За допомогою комп’ютерного програмного забезпечення підбирають правильний розмір і форму імплантів. Проєктується найкраще розміщення імплантатів у кістці щелепи, кут нахилу і так далі.
  4. Виготовляється безпосередньо сам шаблон, накладка на щелепу з направляючими для бура і проводиться операція.

Хірургічні шаблони, виготовлені за комп’ютерним плануванням, дають змогу максимально об’єктивізувати складений план, врахувати всі ортопедичні та хірургічні вимоги до імплантації.

Наша клініка має великий досвід у цифровій стоматології, зокрема в успішному використанні навігаційних хірургічних шаблонів у щоденному прийомі. За планування в нашій команді відповідає лікар з великим досвідом роботи в цій сфері, провідний фахівець у цьому напрямку.

Записатися на безкоштовну консультацію та огляд для подальшого проведення імплантації в стоматологічній клініці Futurum Dentistry можна за телефонами: +38 050 023 01 45, +38 096 023 01 42

Замовити хірургічний шаблон Ви можете за посиланням futurum-lab.info

Asset_9

Записатися на прийом

Залиште свої дані і наші фахівці зв’яжуться з Вами в найкоротші терміни.