Коронки
Що таке коронки і навіщо вони потрібні?
Коронки - це спеціальні ковпачки, якими покривають зуб, щоб відновити його анатомію, у випадках, коли відновити пломбою або вкладкою немає можливості.

Раніше коронки виготовлялися з металу, але зараз колір коронки не повинен відрізнятися за кольором від власного зуба. Для цього метал покривається керамікою (металокерамічна коронка) або коронки виготовляються зовсім без металу (керамічні або цирконієві коронки).

Переваги безметаллових в тому, що для їх виготовлення потрібно менше обточування зуба, вони міцніше, краще прилягають до тканин зуба, тому довше служать і внаслідок відсутності металу виглядають естетично.

Якщо коронка встановлюється на зуб, в якому давно видалений нерв, то потрібно бути впевненим, що коріння міцні, не вражені карієсом, і відсутній періодонтит. Для цього необхідно зробити рентген-знімок, а краще комп'ютерну томографію.

Показання для застосування:

  • Зуб зруйнований більше 50%.
  • У зубі видалений нерв, в результаті чого зуб стане слабкіше і є ризик відколу.
  • Після імплантації
  • Якщо зуб змінений в кольорі, порушена форма або структура
  • Естетичні дефект

Вартість металокерамічної коронки - 3000 грн, Безметалевої – 5000-7000 грн. Якщо ж коронка ставитися не на свій зуб, а на імплант, то до ціни коронки додається вартість комплектуючих до обраного імпланту.
На фото представлено відновлення зруйнованих зубів за допомогою цирконієвих коронок.
Щоб дізнатися докладніше, який вид лікування підійде вам - запишіться на безкоштовну консультацію за телефоном +380500230145
Записатися на прийом
Залиште свої дані і наші фахівці зв'яжуться з Вами
в найкоротші терміни.